Kogemustest ja oskustest tulenev käsitöö

Teeme teiega tihedat koostööd professionaalse konsultatsiooni teel, et valida sobivad materjalid ja vormid. AVEC-i disainerid on optimeerinud ka teie visiooni nii, et sellel oleks jõudlus, stiil ja vastupidavus, mis teie sihtrühmale sobiks. Alates lihtsast visandist paberil on iga toode sepistatud, et muuta teie visioon reaalsuseks. Meie abiga leiame disaini, mis ei ületa teie eelarvet ja täidab teie eesmärgid.
Kaasahaaravad kohandamisteenused

Meie disain juhatab teid läbi iga sammu, alates teie kontseptsiooni optimeerimisest kuni teie disainil põhineva toote loomiseni. Andke professionaalseid teadmisi ja soovitusi oma ideede kõigi aspektide kohta ning kõrvaldage võimalikud vead oma disainis. Teie materjali, toote struktuuri ja värvistiili võetakse arvesse ja arutatakse teie kontseptsiooni vastuvõtmisel. Protsessi lõpus saame teile esitleda oivalise disaini, mis suudab teie eesmärgid saavutada.
Ärile suunatud kiired prototüüpimisteenused

Tootekontseptsiooni elluviimine nõuab esialgse eskiisi põhjalikku täiustamist ja konstruktsiooni teostatavuse mitmekordset testimist. Pelgalt kujunduse visandi või 3D-mudeli esitamisest ei piisa, sest mõned aspektid võivad jääda tähelepanuta. AVEC-i tasuta prototüüp aitab ületada lõhet kontseptsiooni ja tegelikkuse vahel, näidates teile lõpliku visandi tulemust. Meie kõikehõlmava prototüüpimisteenuse abil viimistleme teie esialgse kontseptsiooni tooteks, mis sobib teie eesmärkidega.
Kohandatud pakendid

Samuti saame kujundada pakendeid vastavalt klientide kohandatud soovile.
Kvaliteedikontroll

meil on tõsine ja vastutustundlik kvaliteedikontrolli meeskond, kes kontrollib tootmist enne pakkimist ja pärast täielikku pakkimist kõikidele klientidele;
Näituseruum

Meie avar müügisalongi esitleb erinevaid kohandatud tooteid ja näitab nende sobivust erinevate spordialadega. Ammutage meie disaini arengust inspiratsiooni üha suurenevate kohandamisvalikute kaudu. Kui soovid külastada meie müügisalongi, saame Sulle koha reserveerida, et saaksid meie tootevalikut ka ise kogeda.
Koostöös AVEC-iga saavutage ärikõrgus
Hoiame ühendust
Hankige värskendusi müügipakkumiste ja muu kohta
Jälgi AVEC-i
Tahame sinust kuulda!